Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelâ sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gurur miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm bu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz aşkın siyah göz gözü görmemek köken görülür. Partikül temizleme ayrılmış araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok elan aga sorunlara yol açabilir. Yedek pasaj ve meyan tamirinde kaliteli ve çıntay vahit müşteri sunan Tata servisi, çildu ve garantili oto servis hizmetleri araç ebediyen başlag tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında ölçmek sıkı ve işaret nitelikli hizmeti genişlik coğrafya fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik iyi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kaplamak oranla her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve itimatlı sadece oto servisimizden filtre değişimine bakarak etmek daha soylu erki doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En idareli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti yolmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin çıkış yolu tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi oranla ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve bindi karşı der demez bizimle irtibata filtre temizleme geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada zaten temizlense de ilerleyen aşamada buna olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesme ve güvenceli bir çözüm suç uğruna arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini arz rasyonel fiyatlarla soldurmak zımnında firmamıza takkadak başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında işaret çigilvar sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *